Alması kolay, ödemesi daha kolay!

Birbirikitasarim.com’u tıkladınız ve onlarca ürün arasından en beğendiklerinizi seçip bir sepete eklediniz. Alışveriş tamam, sıra geldi ödemeye! Merak etmeyin, onun da kolayı var. Bizde ödeme seçeneği çok!

  • Kredi Kartı
  • Havale/EFT
  • Kapıda Ödeme


Kredi kartınızla ödeyin!

Birbirikitasarim.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz. İnternet üzerinden Worldcard, Bonus Card, Shop&Miles, Maximum Kart, Advantage, Paraf Kart Kredi Kartları ve bu kart özelliklerine sahip diğer banka kartlarını kullanarak taksitli ve/veya puanlı alışveriş yapabilirsiniz. Sitemizden yapacağınız peşin alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz.


Dilerseniz kart puanınızla ödeyin!

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde kredi kartı veya banka kartınızda biriken puanları kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ödeme seçenekleri kısmında "Kredi Kartı/Banka Kartı Puanı" seçeneğini seçip ödeme işlemini tamamlamanız.


Banka kartıyla ödeme

Birbirikitasarim.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm bankalara ait debit kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır.


Havale/EFT ile ödeme

Havale/EFT yapmak istediğiniz bankayı seçin ve siparişinizi tamamlayın. EFT işlemlerinde alıcı adı olarak “Alper ARIKAN" görünecektir. Sipariş onayından sonra oluşacak sipariş numaranızı havale/EFT’nin açıklama bölümüne eklemeyi unutmayın!


Banka Adı: Finansbank Enpara

Hesap Sahibi: Alper ARIKAN

IBAN: TR25 0011 1000 0000 0063 6318 64


(Siparişinizi verdikten sonraki 5 iş günü içinde havale/eft yapmadığınız taktirde siparişiniz iptal olur.)