Satın aldığınız ürün/ürünlerin gönderimi stok durumuna göre 24-36 saat arasında gerçekleştirilir. Ürün teslimatları PTT Kargo tarafından gerçekleştirilmektedir.

Satın aldığım ürünü nasıl iade ederim?

Eğer sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade sürecinde ürünlerin kullanılmamış olması ve orijinal paketleri ile iadesi şarttır. İade gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa, siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünler de iade edilmelidir.İade işlemini gerçekleştirmek için kullanıcı panelinizdeki siparişler bölümünden ilgili siparişin detaylarına ulaşmanız gerekmektedir. Ardından iade edeceğiniz ürünün karşısındaki "Ürün İade" butonuna tıklayarak karşınıza çıkan formu doldurmalı ve iade talebinizi onaylamalısınız. İade talebiniz incelendikten sonra gerekli bilgiler tarafınıza aktarılacak ve iade süreci başlatılacaktır.

Ürün değişimini nasıl gerçekleştirebilirim?

İnternet sitemiz üzerinden satın aldığınız ürün veya ürünleri mağaza adresimize göndererek değişim talebinde bulunabilirsiniz. Detaylı bilgi için (0332) 233 0 112 numaralı hattan bilgi alabilirsiniz.